Ürün Açıklaması

Suma Crystal A8 Bulaşık Makinesi Durulama Maddesi 20.80 kg;

Açıklama
Suma Crystal A8,makinede bulaşık yıkamada köpük kontrollü, su sertliğinin yarattığı kireçlenmeyi kontrol eden konsantre bir bulaşık parlatıcısıdır.

Özellikleri
Suma Crystal A8 konsantre, asidik bir bulaşık parlatıcısıdır. Geniş bir aralıkta yer alan bulaşık makineleri için formüle edilmiştir. Formülündeki düşük köpük seviyeli yüzey aktiflerin yardımı ile yıkanan kapların yüzeyinde iz bırakmadan kurumaya yardımcı ve köpük kontrolünde mükemmeldir. Su sertliğinin yarattığı kireçlenmeyi önleyen maddeler de içerir. Böylece orta ve sert sularda makineyi kireçlenmekten korur.

Ürün Avantajları
• Kurumayı çabuklaştırır.
• Bulaşıklar üzerinde iz ve nokta bırakmayan sonuçlar sağlar.
• Kireçlenme önleyici maddeler dolayısı ile sert su bölgeleri için idealdir.

Kullanım Talimatları
Suma Crystal A8, bulaşık makinelerinin durulama safhasında 70-80 oC de 0.2-0.5 ml/l konsantrasyonda otomatik olarak JohnsonDiversey otomatik pompasistemi ile veya makine üzerinde mevcut bir pompa yardımı ile makineyedozajlanabilir. Küçük makinelerin parlatıcı haznelerine elle de beslenebilir.Gerçek dozajlar bölgesel şartlara bağlıdır.

Teknik Veriler
Görünüş Berrak, yeşil sıvı
pH direkt 1.5
Relatif Yoğunluk
(20oC)
1.04
Yukarıdaki bilgi tipik bir üretim sırasında alınmış bir bilgidir ve spesifikasyon
olarak kullanılmamalıdır.

Güvenli Kullanım ve Stoklama Bilgisi
Bu ürünün kullanım ve imha kılavuzunun tamamı ayrı bir Ürün Güvenlik Formu’nda verilmiştir.Orjinal ambalajında kapalı olarak stoklayın. 0°C’nin altında ve 35°C’nin üzerindeki sıcaklıklarda ve direkt güneş ışığına maruz kalacak alanlarda stoklamayın.